O nas

Największym potencjałem Naszej firmy są ludzie, którzy każdego dnia, swoim wysiłkiem i zaangażowaniem, podnoszą wartość spółki.

Doświadczenie poparte realizacjami
Zrealizowaliśmy wiele skomplikowanych projektów.
Zgrany zespół specjalistów
W działaniu łączymy wiedzę i doświadczenie.
Odpowiedzialni społecznie
Gwarantujemy bezpieczeństwo i wysoką jakość.
Nasz zespół

Nasza firma tworzona jest przez profesjonalistów, których wspólna wizja i ogromne doświadczenie tworzą solidną podstawę naszego sukcesu.
Wiele lat zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności, które teraz z dumą wykorzystujemy, zapewniając naszym klientom najwyższej jakości usługi.

 • icon
  19.08.2014
  To właśnie tego dnia wszystko się zaczęło. Zostaliśmy wpisani do KRS, więc SPS INSCON Sp. z o.o oficjalnie zaczęło swoją działalność.
 • icon
  12.2017
  Uzyskaliśmy certyfikat ISO dla normy: PN-EN ISO 9001: 2015
 • icon
  06.2018
  Zarząd podjął decyzję o budowie nowej siedziby spółki. W tym czasie zakupiliśmy również nieruchomość gruntową pod budowę.
 • icon
  14.11.2018
  Powołanie do życia spółki SPS Budownictwo, w której SPS Inscon posiadał początkowo 40% udziałów.
 • icon
  03.2019
  Uzyskaliśmy decyzję o pozwoleniu na budowę nowej siedziby spółki.
 • icon
  22.03.2021
  Zakończona została budowa nowej siedziby SPS. Uzyskaliśmy decyzję w sprawie pozwolenia na użytkowanie obiektu budowlanego.
 • icon
  06.2021
  Uzyskaliśmy kolejne certyfikaty ISO w zakresie wymaganych norm: PN-EN ISO 3834-2: 2007; PN-EN ISO 14001; PN-ISO 45001
Aktualności

Poznaj kulisy naszych projektów, dowiedz się o nowych osiągnięciach
i technologicznych innowacjach, które wprowadzamy w naszej działalności.

Z przyjemnością informujemy o przedłużeniu współpracy z Centrum Kultury w Polkowicach, którą rozpoczęliśmy niemal rok temu. Jesteśmy oficjalnymi partnerami grupy „Senior w Centrum”, która ma na celu aktywizację i integrację osób w wieku 60+ z lokalną społecznością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że mogliśmy wnieść nasz skromny wkład w tworzenie radosnej, pełnej kreatywności i przyjaznej…
AKTUALNOŚCI
Czytaj więcej
Przedmiot umowy: umowa ramowa na wykonywanie wielobranżowych robót inwestycyjnych w O/HMG. Zakres zadania: wykonywanie robót rozbiórkowych oraz budowlano-montażowych w branżach: Branża konstrukcyjno-budowlana. Branża instalacyjna elektryczna. Branża AKPiA. Branża instalacyjna wodno-kanalizacyjna, wentylacyjna. Branża mechaniczna. Branża energetyczna. Branża teletechniczna. Branża technologiczna. Rozbiórki i częściowe demontaże. Termin realizacji: styczeń 2024- grudzień 2027Inwestor: KGHM Polska Miedź S.A – Huta Miedzi GłogówGeneralny Wykonawca: SPS…
AKTUALNOŚCI
Czytaj więcej
Zakończyliśmy budowę budynku garażowego wraz z pomieszczeniem warsztatowo-magazynowym. Prace trwały od października do grudnia tego roku. Cały proces przebiegł bezproblemowo i budynek został oddany do użytku w ustalonym terminie. Zakres prac obejmował wykonanie: konstrukcji budynku z profili stalowych HEB 240 oraz płatwi zimnogiętych „Z” 100x49x1,5mm’ podkonstrukcji pod otwory okienne, drzwiowe i bramy z profili zamkniętych…
REALIZACJE
Czytaj więcej
Scroll to Top