Budownictwo mieszkaniowe

Realizujemy kompleksową budowę nowoczesnych budynków mieszkalnych, stosując najnowsze technologie i materiały.

Dbamy o każdy etap procesu, zapewniając solidność i trwałość konstrukcji.

Nasza oferta

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, oferując kompleksowe usługi obejmujące projektowanie oraz budowę w ramach Generalnego Wykonawstwa.

Certyfikaty i normy

Certyfikaty i normy to nie tylko papierowe potwierdzenie,
ale nasza obietnica jakości, bezpieczeństwa
i zrównoważonego rozwoju.

Realizacje

Z dumą tworzymy przestrzenie, które inspirują
i definiują nowe standardy.

Zakończyliśmy budowę budynku garażowego wraz z pomieszczeniem warsztatowo-magazynowym. Prace trwały od października do grudnia tego roku. Cały proces przebiegł bezproblemowo i budynek został oddany do użytku w ustalonym terminie. Zakres prac obejmował wykonanie: konstrukcji budynku z profili stalowych HEB 240 oraz płatwi zimnogiętych „Z” 100x49x1,5mm’ podkonstrukcji pod otwory okienne, drzwiowe i bramy z profili zamkniętych…
REALIZACJE
Więcej
Zakończenie inwestycji - Montaż instalacji CO i C.T. oraz wentylacji i klimatyzacji w budynkach B1, B2, B3 i B4 w kompleksie Polimery Police. Zakres zadania:Kompleksowe wykonanie instalacji HVAC na budynkach B1, B2, B3, B4 w tym: instalacja wentylacji i klimatyzacji dla obiektów Administration Building (Bldg. 01), Packaging Hall (Bldg. 02), Guard house (Bldg. 04); instalacji ciepła technologicznego…
REALIZACJE
Więcej
Referencje

Odkryj, dlaczego nasi partnerzy polecają naszą firmę
i przekonaj się, jak możemy sprostać Twoim oczekiwaniom.

Activ Investment
Budownictwo mieszkaniowe
Stwierdzamy, ze Konsorcjum firm SPS Inscon Sp. z o.o. i SPS Budownictwo Sp. 20.0. jest godnym polecenia partnerem w realizacji obiektów kubaturowych.
Dom Development Wrocław
Budownictwo mieszkaniowe
W trakcie realizacji prac firma SPS Inscon Sp. 20.0. dała się poznać jako wykonawca solidny, dysponujący wiedzą techniczną oraz profesjonalną kadrą pracowniczą.
Energetyka Grupa KGHM
Generalny wykonawca
Zlecone prace firma wykonała zgodnie ze sztuką, potwierdzając swoje wysokie kompetencje i umiejętności realizacji zadań inwestycyjnych w branży konstrukcyjno- budowlanej.
Kontakt

    Scroll to Top