Instalacje przemysłowe

Realizujemy rurociągi technologiczne przeznaczone zarówno na media ciekłe, jak i gazowe. Wykonujemy instalacje dla gospodarki wodno-ściekowej oraz przemysłu górniczego i hutniczego.
Posiadamy potencjał do realizacji instalacji z różnorodnych materiałów takich jak:

  • PE, PEHD, PP oraz PCV,
  • stale węglowe,
  • stale kwasoodporne.

W ramach realizacji wykonujemy i montujemy konstrukcje wsporcze pod rurociągi oraz armaturę. Na zakończenie robót przeprowadzamy próby wytrzymałościowe i szczelności wykonanych instalacji technologicznych, zgodnie z wytycznymi projektowymi i wymaganiami norm i dyrektyw UE.

Nasza oferta

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach instalacji przemysłowych, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla różnorodnych potrzeb branżowych. Bez względu na rozmiar projektu, stawiamy na solidność, efektywność i zgodność z najwyższymi standardami branżowymi.

Certyfikaty i normy

Certyfikaty i normy to nie tylko papierowe potwierdzenie,
ale nasza obietnica jakości, bezpieczeństwa
i zrównoważonego rozwoju.

Realizacje

Dbamy o to, aby każdy detal był dopracowany
zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi.

Zakończyliśmy budowę budynku garażowego wraz z pomieszczeniem warsztatowo-magazynowym. Prace trwały od października do grudnia tego roku. Cały proces przebiegł bezproblemowo i budynek został oddany do użytku w ustalonym terminie. Zakres prac obejmował wykonanie: konstrukcji budynku z profili stalowych HEB 240 oraz płatwi zimnogiętych „Z” 100x49x1,5mm’ podkonstrukcji pod otwory okienne, drzwiowe i bramy z profili zamkniętych…
REALIZACJE
Więcej
Zakończenie inwestycji - Montaż instalacji CO i C.T. oraz wentylacji i klimatyzacji w budynkach B1, B2, B3 i B4 w kompleksie Polimery Police. Zakres zadania:Kompleksowe wykonanie instalacji HVAC na budynkach B1, B2, B3, B4 w tym: instalacja wentylacji i klimatyzacji dla obiektów Administration Building (Bldg. 01), Packaging Hall (Bldg. 02), Guard house (Bldg. 04); instalacji ciepła technologicznego…
REALIZACJE
Więcej
Referencje

Odkryj, dlaczego nasi partnerzy polecają naszą firmę
i przekonaj się, jak możemy sprostać Twoim oczekiwaniom.

Energetyka Grupa KGHM
Generalny wykonawca
Zlecone prace firma wykonała zgodnie ze sztuką, potwierdzając swoje wysokie kompetencje i umiejętności realizacji zadań inwestycyjnych w branży konstrukcyjno- budowlanej.
Dom Development Wrocław
Budownictwo mieszkaniowe
W trakcie realizacji prac firma SPS Inscon Sp. 20.0. dała się poznać jako wykonawca solidny, dysponujący wiedzą techniczną oraz profesjonalną kadrą pracowniczą.
Kotłorem
Budownictwo przemysłowe
Rekomendujemy firmę SPS Inscon sp. z o.o., jak solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań z zakresu robót technologicznych.
Kontakt

    Scroll to Top