Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Skorzystaj z naszej wypożyczalni, aby zminimalizować koszty, a jednocześnie korzystać z najlepszego sprzętu dostępnego na rynku.

Naszym celem jest dostarczenie klientom nie tylko sprzętu, ale również kompleksowego wsparcia w realizacji projektów budowlanych.

Nasza oferta

Z nami zyskujesz dostęp do nowoczesnego i regularnie serwisowanego sprzętu, który pomoże Ci zrealizować każdy projekt budowlany efektywnie i zgodnie z najwyższymi wymogami bezpieczeństwa.

Certyfikaty i normy

Certyfikaty i normy to nie tylko papierowe potwierdzenie,
ale nasza obietnica jakości, bezpieczeństwa
i zrównoważonego rozwoju.

Realizacje

Dbamy o to, aby każdy detal był dopracowany
zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi.

Zakończyliśmy budowę budynku garażowego wraz z pomieszczeniem warsztatowo-magazynowym. Prace trwały od października do grudnia tego roku. Cały proces przebiegł bezproblemowo i budynek został oddany do użytku w ustalonym terminie. Zakres prac obejmował wykonanie: konstrukcji budynku z profili stalowych HEB 240 oraz płatwi zimnogiętych „Z” 100x49x1,5mm’ podkonstrukcji pod otwory okienne, drzwiowe i bramy z profili zamkniętych…
REALIZACJE
Więcej
Zakończenie inwestycji - Montaż instalacji CO i C.T. oraz wentylacji i klimatyzacji w budynkach B1, B2, B3 i B4 w kompleksie Polimery Police. Zakres zadania:Kompleksowe wykonanie instalacji HVAC na budynkach B1, B2, B3, B4 w tym: instalacja wentylacji i klimatyzacji dla obiektów Administration Building (Bldg. 01), Packaging Hall (Bldg. 02), Guard house (Bldg. 04); instalacji ciepła technologicznego…
REALIZACJE
Więcej
Referencje

Odkryj, dlaczego nasi partnerzy polecają naszą firmę
i przekonaj się, jak możemy sprostać Twoim oczekiwaniom.

KGHM Polska Miedź S.A.
Instalacje sanitarne
Firma wykonała powierzone prace zgodnie z zawartą umową, według przyjętego zakresu i terminu. Firma wykazała się dobrą organizacją prac i dbałością o jakość ich wykonania.
Mercus Logistyka
Instalacje sanitarne
Prace wykonano w czynnym obiekcie bez wstrzymywania cyklów produkcyjnych Zakładu, w ustalonym terminie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, kulturą techniczną i należytą starannością.
Zamkon
Instalacje sanitarne
Prace wykonano w ustalonym terminie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, kulturą techniczną i należytą starannością. Rekomendujemy jako kompetentnego, wiarygodnego i odpowiedzialnego partnera.
Kontakt

    Scroll to Top